שיפוץ האמבטיה לשפץ מקום שכולם אוהבים

 

האמבטיה בבית שלנו צריכה להיות מקום נעים וחמים ביותר ולא רק תרתי משמע. זה כיף להתמסר למגע המים החמים בסוף היום או בתחילתו ולשטוף מהגוף ומהראש לכלוך שהצטבר. מאז ומתמיד כולם אהבו להתרחץ באמבטיות ואפילו אנו מכירים את כל הסיפורים של מלכים ואף אנשים רגילים שבנו להם חדרי מרחצאות מפוארים.זה תמיד יהיה כיף להגיע לאמבטיה טובה אחרי יום עבודה ארוך או אפילו אחרי פעילות ספורטיבית מאומצת וכן להתחיל את היום ברגל ימין אם יש זמן לעצור ולטבול באמבט. אך לעיתים אמבטיות נדרשות לשיפוצים כדי ליצור את המראה הנעים שלהן וגם ישנה בעיה באמבטיות כיוון שעקב המגע הממושך של האמבטיה במים, נוצר לאמבטיות בלאי גדול והן נוטות להתלכלך ואז כדי להסיר את הלכלוך המצטבר נאלצים להשתמש בחומרי ניקיון חזקים וחומציים ואלו פועלים בצורה הפוכה, ולמעשה הורסים את ציפוי האמבטיה העדין.

 

שיפוץ ושיפור מראות לא נעימים בחדר הרחצה והאמבטיה

 

אחת הבעיות הקיימות באמבטיות הינה החלודה שנוצרת על דופן האמבטיה ויוצרת מראה לא נעים באמבטיה עם ריקבון או התפוררות ועוד או מגיע רגע בו נופל חפץ מסוים מהיד אל פנים האמבטיה ויוצר חור שמותיר שטח קטן ללא אימייל באמבטיה. כל אלו דורשים תיקונים קלים או ממושכים באמבטיה שלנו כדי שנוכל להמשיך וליהנות ממנה.למשל הלבשת אמבטיות היא מהחידושים המעניינים ביותר בתחום שיפוץ של אמבטיות. למעשה זה כמו החלפת אמבטיה ללא כל מה שכרוך בשיפוצים או בשבירת אריחים , בפינוי של פסולת בנייה ,התקנת צנרת חדשה ועוד. מגוון פעולות אלו מטרתן הסופית היא ליצור חדר אמבטיה מחודש ואמבטיה שמאפשרת רחצה בתנאים חמימים ונעימים. במסגרת הפעולות לשיפוץ אמבטיה נכללות פעולות כמו תיקון נקודתי, ציפוי אמבטיה, חידוש האמבטיה ועד לשיפוץ חדר אמבטיה מלא שבמסגרתו מחליפים את כל האריחים באמבטיה, את הצנרת הישנה, הכיור וכו'.

 

אפשר גם לצבוע אמבטיה

 

אם נרצה לצבוע את האמבטיה, זו תהיה הפעולה הקלה ביותר והזולה ביותר למי שמעוניין לחדש את האמבטיה בזמן קצר ובעלות נמוכה. צביעת אמבטיה תשפר את מראה האמבטיה מבלי להיכנס לעבודות שיפוץ יקרות וכל זאת ללא הוצאות כספיות גבוהות. בנוסף ניתן גם לשלב ציפוי אמבטיה שהיא פעולה שבמהלכה האמבטיה הפגומה או הישנה עוברת תהליך שהופך אותה לאמבטיה חדשה, כי כידוע עם השנים ציפוי האמבטיה הישן הולך ונעלם בעיקר בגלל שימוש בחומרי ניקיון חזקים.

 

שיפוץ אמבטיה

קבלן שיפוצים עד המפתח

​קבלן  שיפוצים  וגמר 

מס' קבלן 32620

<  כתבו לנו הודעה בWhatsapp

שלח

שם:

This field is required.

תודה רבה,

הטופס נשלח בהצלחה.

טלפון:

This field is required.

דוא"ל:

This field is required.

צור קשר

 

אין סוף ליכולתנו..
לפרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרים לעסקים