קבלן שיפוצים עד המפתח

​קבלן  שיפוצים  וגמר 

מס' קבלן 32620

<  כתבו לנו הודעה בWhatsapp

שיפוץ מקלחות

האם עדיף לעשות שיפוץ מקלחות נקודתי או כללי?

 

במידה ואתם מעוניינים לחדש את חדר האמבטיה שלכם, מומלץ להגדיר בשלב הראשון את היקף השינוי שאתם מבקשים לעשות. באופן כללי, ניתן לחלק את הסוגים של שיפוץ מקלחות לשני סוגים עיקריים והם שיפוץ יסודי אשר כולל את החלפת כל האלמנטים בחדר או שיפוץ חלקי אשר כולל בתוכו החלפה של אלמנטים נקודתיים. שיפוץ יסודי של חדר האמבטיה כולל לרוב החלפת צנרת החדר, שיקום או אפילו החלפה של צנרת הביוב במידת הצורך, ביצוע איטום לחדר והחלפת ריצוף הקירות של חדר המקלחות. בנוסף על כך, ייתכן ותהיו מעוניינים לכלול בעבודת השיפוץ היסודי גם עבודות חשמל שונות, הגדלת או החלפת חלון ואולי אף להוסיף ונטה. שיפוץ בסדר גודל שכזה יכול לארוך מספר ימים ודורש גם הוספת אינסטלטור לתמונה מלבד השיפוצניק ובמידה ונכללים בשיפוץ גם עבודות חשמל אז גם חשמלאי. בעת ששיפוץ חדר המקלחת נעשה במסגרת של שיפוצים כלליים של המבנה, הוא יבוצע לרוב תחת אחריות קבלן השיפוצים.

שיפוץ חדר אמבטיה נקודתי לעומת זאת, לא כולל בתוכו פירוק של כל המרכיבים הקיימים בחדר והחלפתם אלא החלפה ושיפוץ של נקודות ספציפיות בחדר. לדוגמא, תיקון החיפויים של המקלחת, החלפה של הברזים, הכיור ועוד. כמו כן ניתן לכלול בשיפוץ כזה גם החלפה לארונות, צביעה ועוד. שיפוץ נקודתי בדרך כלל איננו מתרכז בעבודות אינסטלציה, חשמל ואיטום.

 

איך בחורים בשיפוץ הנכון למקלחות?

 

לאחר שהבנו את ההבדלים בין שיפוץ מקלחות נקודתי לשיפוץ יסודי, עולה השאלה כיצד נדע איזה סוג של שיפוץ מתאים לנו יותר. אחת מהשאלות החשובות לשאול במקרה כזה, כדי לאפיין את הצורך מלבד בחינת הרצון שלנו בריענון יסודי של המקלחות היא השאלה אם נתקלתם בבעיות צנרת או רטיבות בחדר. כאשר מדובר בחדר ישן יחסית שבעיות צצות בו מדי פעם, ייתכן וכדאי לכם לשקול לבצע שיפוץ יסודי לחדר האמבטיה כדי להימנע ממצב שבו תצטרכו לבצע סדרה של שיפוצים נקודתיים אחד אחרי השני. טיפול בשורש הבעיות במקלחות יכול למנוע תקלות רבות שדורשות תיקונים שאינם יכולים להיפטר בעזרת שיפוץ נקודתי. במידה ולא מדובר בחדר וותיק, לא נתקלתם בבעיות צנרת מיוחדות ולמעשה, יש רק כמה נקודות ספציפיות שמפריעות לכם בחדר, אפשר להסתפק לפעמים בשיפוץ נקודתי בלבד. בנוסף, כאשר אתם מעוניינים בשיפוץ אסתטי ולנוחיותכם בלבד, תוכלו לבחור בשיפוץ שיצליח לענות על הדרישות שלכם מהמקלחת בלבד.

 

שיפוץ מקלחות​

שלח

שם:

This field is required.

תודה רבה,

הטופס נשלח בהצלחה.

טלפון:

This field is required.

דוא"ל:

This field is required.

צור קשר

 

אין סוף ליכולתנו..
לפרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרים לעסקים